اخبار بازی

شایعه: دو بازی جهان‌باز از سوپرمن از سال 2013 توسط وارنر کنسل شده

بازی جهان‌باز از سوپرمنچنان‌چه شایعاتی که به تازگی منتشر شده حقیقت داشته باشند ایده ساخت دو بازی جهان‌باز از سوپرمن از سال 2013 مطرح شده بوده است که البته شرکت وارنر هر دو بازی را کنسل کرده است.

در یک رشته توییت در شبکه توییتر، جیمز سیگ‌فیلد (James Sigfield) خبرنگار وبسایت Geeks Worldwide مدعی شده که شرکت وارنر دو بازی جهان‌باز از سوپرمن را از سال 2013 تاکنون کنسل کرده است. در این رشته توییت سیگ‌فیلد به این موضوع اشاره کرد که چگونه کارگردان‌ها و تهیه‌کنندگان مختلف در سال 2013 برای ساخت این بازی، ایده و طرح‌های متفاوت برای شرکت وارنر مطرح می‌کردند. یکی از عناوین مطرح شده، اثر جهان‌بازی بود که به بازی Marvel’s Spider-Man که سال گذشته عرضه شد شباهت داشت. حال آن که این پروژه در مرحله پروتوتایپ یا ساخت نمونه‌های اولیه کنسل شد.

بازی بعدی Superman: Unbound نام داشت که هم‌نام با فیلم انیمیشنی از این شخصیت بود که در سال 2013 منتشر شد. این بازی که در شهری به نام Kandor دنبال می‌شد قرار نبود یک اثر جهان‌باز در حد و اندازه‌های پروژه قبلی باشد. به‌علاوه برخی از شخصیت‌های منفی که سوپرمن در این بازی با آن‌ها برخورد می‌کرد شامل Braniac و Doomsday و غیره می‌شدند.

در نهایت این پروژه به واسطه دستوری که وارنر ارائه کرده بود مبنی بر این که تمامی بازی‌های DC Comics باید با انجین استودیو راک‌استدی سازنده Batman: Arkham توسعه یابد و به همین دلیل تیم سازنده نتوانسته بود مبارزات سوپرمن را در آن پیاده‌سازی و اجرا کند کنسل شد. به‌علاوه ظاهرا ساخت بازی Suicide Squad هم که شایعات فراوانی پیرامون آن منتشر شده بود به دلیل همین لزوم استفاده از انجین راک‌استدی متوقف و کنسل شد. این بازی Suicide Squad پلیر را در نقش شخصیت‌هایی هم‌چون DeathStroke، Harley Quinn و Katana قرار می‌داد.

در طول چند وقت اخیر شایعات فراوانی پیرامون ساخت بازی بعدی بتمن توسط استودیو WB Montreal به گوش رسیده است که گفته می‌شد این اثر Court of Owls نام خواهد داشت. حال آن که شایعه‌ای دیگری هم منتشر شده بود که بیان می‌داشت این بازی جدید Batman: Arkham Legacy نامیده می‌شود و در آن پلیر، کنترل اعضای خانواده بتمن را به دست می‌گیرد. با این حال تاکنون خبری از معرفی این بازی جدید نبوده است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن