اخبار بازی

شایعه: نسخه جدید بازی Resident Evil می‌تواند بازسازی قسمت سوم باشد

شرکت کپکام به تازگی از وجود نسخه جدید بازی Resident Evil تحت عنوان Project Resistance خبر داده که معرفی کامل آن قرار است در تاریخ 9 سپتامبر در نمایشگاه Tokyo Game Show صورت بگیرد.

پس از آن که تصاویری از این پروژه لو رفت بسیاری از طرفداران تصور می‌کردند که تمرکز بازی جدید این مجموعه روی بخش چندنفره و Co-op بوده و در مقابل، دیگر گمانه‌زنی به بازی Resident Evil: Outbreak 3 اشاره می‌کردند. با این حال ممکن است Project Resistance تنها بخش Co-op بازسازی بازی Resident Evil 3 که تاکنون نیز معرفی نشده، باشد.

حساب کاربری AestheticGamer در توییتر که به واسطه افشای اطلاعات صحیح پیرامون این فرنچایز شناخته می‌شوند در توییت‌های جدیدشان به Project Resistance پرداخته و اظهار کردند که صد در صد اطمینان دارند که این پروژه یا یک بخشی برای بازی Resident Evil 3 Remake بوده و یا ساخت آن به عنوان حالتی برای این بازی آغاز شده و سپس به یک محصول مستقل تبدیل شده است.

با توجه به موفقیت عظیمی که شرکت کپکام با بازسازی بازی Resident Evil 2 به دست آورد تغییر تمرکز و رویکرد آن‌ها برای نسخه جدید بازی Resident Evil به سمت یک بازی چندنفره و Co-op محور دور از انتظار به نظر می‌رسد. مخصوصا وقتی این نکته را هم در نظر بگیریم لوکشین‌های مشترکی در دو نسخه دوم و سوم این مجموعه وجود داشته و از این رو، هزینه‌های تولید کپکام برای ساخت بازسازی نسخه سوم در مقایسه با ساخت یک بازی کاملا جدید کمتر خواهد بود.

به‌علاوه شایعات قبلی نیز بیان می‌داشتند که شرکت کپکام سخت مشغول توسعه Resident Evil 3 Remake بوده و به همین دلیل صحیح بودن گفته‌های AestheticGamer مبنی بر اینکه Project Resistance یا بخشی از بازسازی نسخه سوم به شمار می‌رود و یا در ابتدا بخشی از آن بوده و سپس به محصولی مستقل تبدیل شده چندان جای تعجب نخواهد داشت. خوشبختانه این پروژه در تاریخ 9 سپتامبر رونمایی شده و برای فهمیدن این جزئیات، مدت زمان زیادی را منتظر نخواهیم ماند.

ناگفته نماند AestheticGamer پیش از این زمان عرضه بازی Resident Evil 3 Remake را در سال 2020 اعلام کرده بود. بنابراین چنانچه پروژه Project Resistance یک بازی جداگانه باشد باید دید چه تغییری در زمان انتشار بازسازی نسخه سوم این سری محبوب به وجود خواهد آمد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن