اخبار بازی

شایعه: امکان دارد عنوان «Starfield» در «E3 2018» معرفی شود

مراسم «E3» برای سال‌های زیادی است که قلب و دل گیمرها را با خود همراه می‌کند و در نهایت این گیمر‌ها هستند که هم پیش از این مراسم و هم بعد از آن، هیجان‌زده هستند. مراسم «E3 2018» چند ماه بیشتر با ما فاصله ندارد و طبیعی است که شایعه‌های مختلف از عناوین متفاوت به گوش برسد؛ یکی از این شایعه‌ها درباره معرفی عنوان بعدی «Bethesda Game Studios» است. به تازگی با توجه به شایعه‌ای، به نظر می‌رسد احتمال معرفی عنوان «Starfield» وجود دارد.

 width=

این اواخر، یکی از کاربران «ResetEra» با نام «AAMARMO» یک تاپیک حدس و گمان پست کرده که ظاهرا وی براساس توضیحات نشان تجاری عنوان «Starfield»، حدس می‌زند می‌کند  که در واقع امکان دارد این عنوان به جای یک بازی AAA از طرف «Todd Howard» و تیم او، عنوانی برای موبایل باشد.

ظاهرا کاربر دیگری با نام «Potterson» پاسخ داده که Starfield  یک بازی موبایل نیست و بتسدا قصد دارد آن را در پاییز امسال، بعد از معرفی در E3 2018، منتشر کند.

ساخت چنین ادعا‌هایی، اگر بی اساس باشند، امکان دارد که به بن شدن دائمی در ResetEra منجر شود. وی به طور خصوصی اطلاعاتی درباره این‌که چگونه این اطلاعات به دست او رسیده با مدیران انجمن به اشتراک گذاشته است. بعد از آن، مدیر انجمن «SweetNicole» پستی به صورت زیر منتشر کرده که می‌تواند به ادعا وی اعتبار ببخشید.

این پست بدین صورت است: «در حال حاضر مدیران نمی‌توانند تایید کنند که محتوای پست نقل‌شده توسط Potterson دقیق است. به هر حال، کاربر اطلاعاتی را با ما به اشتراک گذاشته که می تواند تاییدی بر این امر باشد که وی به اطلاعاتی که منتشر کرده، دسترسی دارد. مثل همیشه، اعضای ResetEra مسئولیت کامل چیزی که پست می‌کنند، بر عهده دارند.»

کاربر Potterson در پست دیگری توضیح داده که یک اینسایدر نیست و اتفاق افتاده تا چیزی  را بداند، بنابراین فکر کرده که آن را به اشتراک بگذارد.

این نشان می‌دهد که شاید وی دوست یا خویشاوند کسی است که از این عنوان آگاهی دارد. به هر حال همه چیز داخل کنفرانس بتسدا در تاریخ 10 ژوئن 2018 (20 خرداد) ساعت 6 صبح، در مراسم E3 2018 مشخص خواهد شد.

منبع: Wccftech

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن