اخبار بازی

شایعه: راک‌استار یک بازی قرون وسطایی در دست ساخت دارد

بازی قرون وسطایی

به تازگی شایعه به سطح اینترنت بازگشته است که بیان می‌دارد سازنده مجموعه بازی GTA یعنی شرکت راک‌استار گیمز یک بازی قرون وسطایی در دست ساخت و توسعه دارد.

چند سال پیش شایعه‌ای مطرح شده بود که اظهار می‌کرد راک‌استار در حال تولید یک بازی در دوران اروپای قرون وسطی است. پس از آن، هیچ اطلاعات دیگری از این پروژه درز پیدا نکرد و از همین رو، بسیاری متصور شدند که این بازی یا اصلا وجود نداشته و یا توسعه آن متوقف شده است. اکنون کاربری در وبسایت ردیت مدعی شده که این بازی هم‌چنان در دست ساخت و تولید قرار داشته و می‌تواند در بازه زمانی سه ماهه ابتدایی سال 2021 منتشر شود. باید توجه داشت این شخص، تنها یک کاربر معمولی از وبسایت مذکور بوده که مدرکی نیز برای گفته خود ارائه نکرده است. با این حال از طرفی دیگر، کاربر دیگری آگهی شغلی را پیدا کرده که نشان می‌دهد این شرکت به دنبال استخدام فردی برای طراحی محیط‌هایی با معماری قرون وسطایی است.

اگرچه این دو مسئله تا حدی تصادفی به نظر می‌رسد اما با توجه به این که این شایعه پیش از این در گذشته هم مطرح گردیده، شاید ساخت یک بازی قرون وسطایی توسط راک‌استار گیمز چندان هم در دور از انتظار نباشد. با توجه به اطلاعاتی که از آگهی‌های شغلی این شرکت به دست آمده، می‌دانیم که این توسعه‌دهنده بزرگ باز هم روی یک بازی اُوپن‌ورلد مشغول به کار است. با این حال تنها گذشت زمان و به دنبال آن، انتشار اطلاعات و اخبار موثق از سوی سازنده مورد بحث مشخص خواهد کرد این بازی قرون وسطایی وجود دارد یا خیر. حال آن که نباید حساب چندانی هم روی آن باز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.