اخبار بازی

واکنش راکستار به لیک عظیم GTA 6

به دنبال لیک شدن اطلاعات و ویدئوهای گسترده از نسخه بعدی بازی GTA، شرکت راکستار گیمز بیانیه‌ای را منتشر کرده و در آن گفته است:

«ما اخیرا با یک هجوم اینترنتی مواجه شدیم که در آن یک شخص ثالث به‌طور غیرقانونی، به اطلاعات محرمانه‌ای از سیستم‌های ما دست یافت و آن‌ها را دانلود کرد، از جمله ویدئوهای مرتبط با مراحل ابتدایی ساخت Grand Theft Auto بعدی. در حال حاضر انتظار نداریم که این اتفاق تداخلی را در سرویس‌های زنده عناوین ما یا پروژه‌های درازمدت راکستار به وجود بیاورد.

ما از بابت اینکه جزئیات بازی بعدی ما به این شکل برای شما به اشتراک گذاشته شد، بسیار ناامید هستیم. کار ما بر روی Grand Theft Auto بعدی طبق برنامه ادامه می‌یابد و ما همچنان متعهد هستیم تا تجربه‌ای را ارائه دهیم که از انتظارات شما، بازیکنان ما، فراتر برود. ما به‌زودی اخبار بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت و البته در کنار آن، در هنگام آماده بودن به‌شکل درست این بازی (GTA 6) را به شما معرفی خواهیم کرد. ما می‌خواهیم تا از حمایت همه افراد در شرایط فعلی تشکر و قدردانی کنیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.