اخبار بازیپلی استیشن 5

اطلاعات جدیدی از بازی Rise of the Ronin لو رفت، شباهت به دارک سولز و اساسینز کرید

به‌تازگی اطلاعات تازه‌ای از عنوان انحصاری موردانتظار پلی استیشن لو رفته که از شباهت آن با عناوینی مانند گوست آو سوشیما، دارک سولز و آساسینز کرید خبر می‌دهد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Rise of the Ronin

سال گذشته بود که استودیوی Team Ninja از بازی Rise of the Ronin رونمایی کرد؛ یک عنوان اکشن RPG اپن ورلد که وقایع داستانی آن در اواخر قرن 19 و پایان دوران ادو رخ می‌دهد. اکنون جزئیات تازه‌ای از این عنوان فاش شده که منبع آن چنل دیسکورد اسنیچ، اینسایدر مطرح صنعت بازی بازی است.

بر اساس اطلاعات لو رفته، Rise of the Ronin ترکیبی از بازی‌های آساسینز کرید، دارک سولز و گوست آو سوشیما خواهد بود. همانند عناوین فرام سافتور، گفته شده که تیم سازنده برای گسترش دادن Lore بازی از توصیفات نوشتاری برای آیتم‌ها بهره برده‌اند. همچنین این اینسایدر از طراحی ساید کوئست‌های مشابه با آنچه که در بازی‌های یوبیسافت دیده‌ایم، خبر داده است.

در ادامه گفته شده که بر خلاف سایر ساخته‌های اخیر تیم نینجا، Rise of the Ronin شامل چند درجه سختی خواهد بود و بازیکنان این امکان را خواهند داشت که تا با سایر شخصیت‌ها، وارد رابطه عاطفی شوند. درخت مهارت‌ها و تکنیک‌ها نیز به عنوان بخشی از سیستم پیشرفت، در اختیار بازیکنان خواهد بود. جزئیات لو رفته همچنین به وجود دو حالت گرافیکی پرفورمنس و رزولوشن اشاره دارد و ظاهرا تیم توسعه در تلاش است تا قبل از عرضه، گرافیک بازی را بهبود دهد.

در پایان نیز به این موضوع اشاره شده که بازی Rise of the Ronin برای عرضه در سه ماه ابتدایی سال 2024 برنامه‌ریزی شده است. شایان ذکر است که در هنگام معرفی، سازندگان تنها اعلام کردند که این عنوان به‌طور انحصاری برای پلی استیشن 5 توسعه می‌یابد و در مقطع نامشخصی از سال 2024 منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا