اخبار بازی

ویروس کرونا و League of Legends ، شرکت Riot Games نگران فینال مسابقات LCS

مسابقات LCS با اندکی تغییر برگزار میشود

شرکت Riot Games اعلام کرده است که همچنان مصمم به برگزاری فینال مسابقات قهرمانی League of Legends است. این مسابقات ماه آینده در ایالت تگزاس امریکا برگزار خواهد شد. آقای Chris Greeley عضو هیئت برگزاری مسابقات  League of Legends Championship Series (به اختصار LCS) اعلام کرد، شرکت Riot Games به دقت وضعیت ویروس کرونا را زیر نظر دارد و این مسابقات بر طبق برنامه زمانی قبلی همراه با تغییرات اندکی برگزار خواهد شد. این تغییرات شامل حذف ارتباط های فرد به فرد بازیکنان و هواداران در طول برگزاری این مسابقات خواهد بود. هوادارانی هم که از این اتفاق رضایت ندارند، تمامی پول بلیط خریداری شده شان باز گردانده خواهد شد.

 LSC-2020 مسابقات
آقای Greeley این تصمیم را در پی “بالاترین اولویت” شرکت  Riot Games  که حفظ سلامتی همه از جمله بازیکنان، هواداران و تمامی کسانی که در این مسابقات حضور دارند، دانست. در ادامه بیانیه هم وی از تمامی افراد بابت حمایت و صبوری تشکر کرد و خبر از ارزیابی وضعیت شیوع ویروس کرونا در مدت زمان باقی مانده داد.

لازم به ذکر است رشته League of Legends در ورزش های الکترونیک جز پر مخاطب ترین رشته ها در دنیا می باشد. تا جایی که در ایالات متحده امریکا، بازیکنان حرفه ای این رشته ویزای کاری بلند مدت دریافت میکنند.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.