اخبار بازی

آغاز ساخت یک بازی تک‌نفره جدید توسط استودیوی Respawn Entertainment

سازندگان بازی‌های Titanfall و Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام کرده‌اند که یک عنوان تک‌نفره جدید توسط آن‌ها در دست ساخت بوده و اکنون در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استودیوی Respawn Entertainment

با اینکه به‌نظر می‌رسد هنوز خبری از نسخه سوم بازی Titanfall نخواهیم شنید، اما استودیوی Respawn Entertainment در چند وقت اخیر سال‌های شلوغی را پشت سر گذاشته. بازی Apex Legends همچنان روبه‌رشد است و با محتویات مختلفی پشتیبانی می‌شود، همچنین رسپاون در سال 2019 بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را نیز عرضه کرد.

اما این استودیو کار بر روی یک عنوان جدید را آغاز شده است. محمد علوی، کریتیو دایرکتر استودیوی رسپاون، ضمن به اشتراک گذاشتن موقعیت‌های شغلی مختلف جهت استخدام کارمندان جدید، اعلام کرد که «یک تجربه تک‌نفره کاملا جدید» توسط آن‌ها در دست ساخت است. این موقعیت‌های شغلی شامل مواردی مانند طراح مبارزات ارشد، طراح مراحل ارشد و طراح فنی ارشد می‌شود.

جزئیات ذکر شده در این پست‌های شغلی موارد زیادی را مشخص نمی‌کنند، جز اینکه پروژه تک‌نفره جدید رسپاون هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. ممکن است برای دیدن این بازی مدتی را منتظر بمانیم، اما در هر صورت با توجه به موفقیت‌های سالیان اخیر رسپاون، مطمئنا توجهات زیادی به بازی تک‌نفره جدید این استودیو جلب خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا