اخبار بازی

احتمالاً Resident Evil Revelations 3 در دست‌ساخت است

نسخه جدید از سری بازی‌های فوق محبوب و معروف Resident Evil توسط کمپانی Capcom در دست‌ساخت است و احتمال می‌رود که این عنوان جدید Resident Evil Revelations 3 باشد.

کمپانی Capcom در حال آماده‌سازی خود است که نسخه‌ای جدید از این سری را معرفی کند.

طی مصاحبه اخیر، (این مصاحبه توسط Alex Aniel ملقب به CVXfreak ترجمه‌شده است.) کارگردان رزیدنت اویل 7 آقای Koshi Nakanishi و به همراه کارگردان Resident Evil Revelations 2 اعلام کردند که نسخه‌ای جدید در این سری بازی‌های survival horror در حال ساخت است اما متأسفانه هیچ اشاره به جزییات نکردند.

به‌هرحال تا آنجایی که اطلاع داریم کمپانی Capcom در حال کار بر روی رزیدنت اویل 8 و بازسازی رزیدنت اویل 2 هستند پس بنابراین نزدیک‌ترین حدسی را که می‌توان در مورد این عنوان معرفی نشده زد، این است که این بازی همان Resident Evil Revelations 3 هست و زیرا این سری همیشه برای کمپانی Capcom پرفروش و موفق بوده است.

آقای Koshi Nakanishi کارگردان رزیدنت اویل 7 می‌گوید:

«در این زمان، من تمرکز خود را گذاشتم بر روی ساخت بازی‌ای که فقط در مورد ترس هست اما این را هم نباید فراموش کنیم که شخصیت‌ها و داستان خارق‌العاده‌ای راداریم. با ساخت یکی از ستون‌های اصلی رزیدنت اوبل «رزیدنت اویل باید بازی ترسناک باشد»؛ توانستیم به‌راحتی عناصر دیگر برای ساخت یک رزیدنت اویل را مدیریت کنیم که تا بازی ارزش تکرار داشته باشد.»

در ادامه Nakanishi اضافه کرد:

«همچنین، سازندگان بسیاری در Capcom حضور دارند، شامل خودم، کسی که عاشق سری رزیدنت اویل است و همچنین Yasuhiro Anpo که در حال کار بر روی عنوان باارزش و ستایش‌شده‌ای است.»

آقای Yasuhiro Anpo می‌گوید:

«من تا به الآن، نمی‌توانم چیزی را معرفی بکنم اما این را می‌توانم بگویم که بازهم قرار است در نقش تولیدکننده و کارگردان باشم.»

این مصاحبه در حقیقت به دنبال خبر و تأیید عرضه عنوان رزیدنت اویل Revelations بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 صورت گرفته‌شده است. پس احتمال دارد که مربوط به قسمت سوم در این سری باشد و یا شاید هم محتوای دانلودی جدید برای عنوان پرفروش رزیدنت اویل 7 و یا قسمتی جدیدتر در ارتباط با این سری محبوب.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.