اخبار بازی

تاریخ انتشار Not A Hero بسته الحاقی عنوان Resident Evil 7 به تأخیر افتاد

کمپانی Capcom اعلام کرد تاریخ انتشار بسته الحاقی عنوان Resident Evil 7 به نام Not a Hero با حضور شخصیت محبوب و معروف این سری Chris Redfield، به تأخیر افتاده است. این DLC قبلاً اعلام‌شده بود که قرار است بهار سال 2017 عرضه شود ولی امروز اعلام‌شده است که در تاریخی نامشخص، عرضه خواهد شد.

طبق ویدیوی رسمی منتشرشده، کارگردان بازی آقای Koshi Nakanishi توضیح می‌دهد که دلیل تأخیر Not a Hero این است که می‌خواستند از عملکرد مثبت این بسته الحاقی رایگان اطمینان خاطر پیدا کنند. تا عنوانی درخور بازی اصلی ساخته‌شده باشند.

آقای Koshi Nakanishi می‌گوید:

«با توجه به موفقیت باورنکردنی عنوان Resident Evil 7، ما تصمیم گرفتیم که این DLC با توجه به این‌همه انتظارات بالا، به‌اندازه کافی عنوانی خوبی نیست.»

تهیه‌کننده بازی آقای Masachika Kawata می‌گوید:

«هدف نهایی ما از این بسته الحاقی این است که کیفیتی همانند بازی اصلی داشته باشد، بنابراین ما به زمان بیشتری برای دستیابی به این هدف نیاز داریم.»

کمپانی Capcom اعلام کرد به خاطر طرفداران این بازی این DLC را به‌صورت رایگان عرضه می‌کند و همان‌طور که قبلاً اعلام کرده بود DLC های بیشتری در دست‌ساخت است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.