اخبار بازی

عنوان «Resident Evil 7: Biohazard» به کنسول «Nintendo Switch» می‌آید

کمپانی «Capcom» اعلام کرد، بازی «Resident Evil 7: Biohazard» با عنوان «Resident Evil 7: Biohazard Cloud Version» در تاریخ ۲۴ ماه مه (۳ خرداد) در کشور ژاپن برای کنسول «Nintendo Switch» منتشر خواهد شد.

Resident Evil 7

برخلاف نسخه‌های سایر پلتفرم‌ها، نسخه‌ی «Resident Evil 7: Biohazard Cloud Version» بر روی سرویس ابری «Ubitus» اجرا شده و نیازمند اتصال پایدار اینترنت است. این عنوان با پرداخت ۲۰۰۰ ین ژاپن معادل ۱۷.۹۹ دلار آمریکا، به مدت ۱۸۰ روز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. قبل از خرید این نسخه، بازیکنان میتوانند به مدت ۱۵ دقیقه به صورت رایگان به تجربه‌ی آن بپردازند. قابل ذکر است این نسخه تمامی محتویات قابل دانلود بازی را نیز شامل خواهد شد.

عنوان «Resident Evil 7: Biohazard» جدیدترین نسخه از سری «Resident Evil» در سبک ترس و بقا، در ژانویه ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های «Xbox One» ،«PS4» و «PC» منتشر شد و توانست متای «86» را به دست آورد. نقد این عنوان توسط بازیسنتر را میتوانید اینجا بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.