اخبار بازی

Resident Evil 6 ترس را به این سری باز می‌گرداند

سازندگان بازی Resident Evil 6 یعنی آقایان Yoshiaki Hirabayashi و Hiroyuki Kobayashi به تازگی به سوال هایی که در مورد المان های ترس بازی پرسیده شده بود، پاسخ داده اند.
آن ها در این مورد می‌گویند: "من فکر می‌کنم چیزی که شما در این بازی خواهید دید، بازگشت المان های ترس از سری های قدیمی Resident Evil می‌باشد؛ این ترس را حتی در مراحل Chris نیز می‌توان یافت. من مطمئن هستم که زمانی که طرفداران قسمت Leon را بازی کنند، بیشتر ترس معروف سری Resident Evil را تجربه کرده و زمانی که دست به انجام قسمت Chris بزنند، بیشتر احساسی که RE5 به آن ها القا می‌کرد را خواهند داشت. من فکر می‌کنم تمامی المان های ترس سری های قبلی Resident Evil و حتی المان های ترس نسخه‌ی پنجم نیز در این بازی وجود دارند. ما می‌خواستیم مطمئن شویم که تمامی المان های ترس در مراحل Compagin گنجانده شده اند؛ حال در بازی شاهد گونه های مختلف ترس برای ترساندن همه‌ی افراد هستیم. المان های ترسی که در مراحل Leon به کار گرفته شده با مراحل Chris فرق دارد و ما از یک شیوه‌ی ترساندن برای تمام قسمت ها و مراحل استفاده نکرده‌ایم."
بازی در اکتبر امسال و برای PS3 و XBox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.