اخبار بازی

نگران نباشید، اتاق های امن در Resident Evil 3 Remake ، همچنان امن خواهند بود

شرکت Capcom تائید کرد

شرکت Capcom تائید کرده است که در نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 ، امکان ورود به اتاق ها امن برای Nemesis وجود نخواهد داشت.

 Resident-Evil-3-Remake عنوان
شایعه ی ورود Nemesis به اتاق های امن که در روال سابق برایش غیر ممکن بود، از پیش نمایشی که در آن Nemesis در حال حمله به Jill در یک اتاق که شامل یکی از نقاط دخیره کردن (Save points) بازی است، به وجود آمد. شرکت Capcom میگوید که نقاطی مشخص برای ذخیره بازی وجود دارد که حتما در اتاق های امن نیستند. موسیقی عنوان Resident Evil 3 Remake شما را در تشخیص این نقاط از یکدیگر را  به خوبی راهنمایی خواهد کرد.

عنوان Resident-Evil-3-Remake -2

اتاق های امن از گذشته محلی در بازی است که با ورود به آن حتی اگر درحال تعقیب و گریز با دشمن هم باشید، در امان خواهید ماند و آنها را از شما دور خواهد کرد. اهمیت کارایی این اتاقها در عنوان بازسازی شده ی Resident Evil 2 هم در زمانی که Mr. X در حال تعقیب شما در ساختمان پلیس Racoon City مشخص شده است.

پس میتوان نتیجه گرفت Nemesis در عنوان Resident Evil 3 Remake  قادر خواهد بود در نقاطی که شما میتوانید بازی را ذخیره کنید ، به شما حمله کند . همچنان اتاق های امن مکانی برای استراحت بدون ترس شما خواهد بود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.