اخبار بازی

جزئیات بیشتر از Raccoon City در عنوان Resident Evil 3 Remake

در نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 مناطق بیشتری از این شهر را خواهیم دید

همانند نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 که سال گذشته منتشر شد ، شرکت Capcom در عنوان Resident Evil 3 Remake هم به دنبال گسترش دادن بازی است. یکی از این موارد، خود Raccoon City است که به گفته سازنده تغییرات ظاهری زیادی در آن اعمال شده است.

طبق اعلام شرکت Capcom، شهری که در Resident Evil 3 به یاد داشتیم بسیار بزرگتر خواهد شد و امکان جستجوی بیشتری را به ما خواهد داد. این اطلاعات را آقای Peter Fabiano در مصاحبه با Official Xbox Magazine مطرح کرده است. ” ما شهر را دوباره از پایه ساختیم اما همان Raccoon City را دوباره تصور کرده ایم. شما میتوانید به همان فروشگاه ها در سطح شهر بروید و چیز هایی را ببینید که تا کنون قادر نبوده اید. این بازی open-world نخواهد بود و منظور من را اشتباه متوجه نشوید. اما امکان جست و جو بسیار بیشتری خواهید داشت.”

وی در ادامه گفته است: ” خوشبختانه طرفداران عنوان اصلی بازی بسیار تحت تاثیر تغییرات شهر قرار خواهند گرفت. جزئیات، بسیار زیاد مورد توجه ما قرار گرفته است. در شهر پوسترهایی را خواهید دید که ادای احترام ما به دهه ی 80 و 90 میلادی است. “

وی در رابطه با پیش بینی اش از نظر مخاطبان گفت : ” من فکر میکنم برای کسانی که نسخه اصلی را بازی کرده اند و با آن یزرگ شدند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. برای بازیکنان جدید هم نکاتی از گذشته قرار داده ایم.”

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. گاهی اوقات یکی از چیزایی که در رزیدنت اویل دو ریمیک و کلا سری رزیدنت اویل آزار دهنده میشه ، نبود امکان گشت و گذار در محیط های باز مثل شهر هست !
    حالا که این امکان کمی فراهم شده ، میشه امیدوار بود لذت بازی خیلی خیلی بیشتر از ریمیک دو باشه
    نمای خیابان های شهر راکون هم با توجه به دقتی که گویا به خرج داده شده قرار خاطره انگیز و خاطره ساز باشه ! دمشون گرم …
    البته امیدوارم نمسیس بذاره در و دیوا کوچه ها رو درست ببینیم و هی دنبالمون نکنه !
    امسال عید همگی مسافرت میریم راکون سیتی !

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا