اخبار بازی

آرت‌کاور بازسازی بازی Resident Evil 3 فاش شد

آرت‌کاور بازسازی بازی Resident Evil 3 پیش از رونمایی رسمی توسط شرکت کپکام فاش شد. اثری که در چند وقت گذشته مدارک فراوانی حول در دست ساخت بودن آن لو رفته بود اما اکنون دیگر وجود آن قطعی به نظر می‌رسد.

این آرت‌کاور که منابع وبسایت‌های مختلف از جمله یوروگیمر تایید کرده‌اند که واقعی است در وبسایت Gamstat یافت شده. وبسایتی که آمار مربوط به استور پلی‌استیشن را جمع‌آوری می‌کند و اکنون تصاویر فاش شده کاورهای نسخه جهانی و هم‌چنین نسخه ژاپنی بازی را به تصویر می‌کشد. به‌علاوه یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه بازی Resident Evil و البته نسخه سوم یعنی جیل ولنتاین به همراه کارلوس اولی‌ویرا که یکی از اعضای بازماندگان U.B.C.S محسوب می‌شود در این کاور مشاهده می‌شوند. نمسیس شخصیت منفی اصلی نسخه سوم نیز در پیش‌زمینه آن دیده می‌شود.

پس از انتشار اطلاعات توسط کانال یوتیوب SpawnWave که بیان می‌داشتند این بازسازی در سال 2020 منتشر می‌شود منابع یوروگیمر تایید کرده بودند که بازی واقعی بوده و در حال توسعه قرار دارد. در حالی که کپکام هم‌چنان در رابطه با رونمایی رسمی از بازی سکوت اختیار کرده اما اکنون که آرت‌کاور بازسازی بازی Resident Evil 3 لو رفته ظاهرا فاصله چندانی تا معرفی از آن باقی نمانده است. به احتمال بسیار زیاد در رویداد The Game Awards 2019 که هفته آینده در تاریخ 13 دسامبر توسط جف کیلی برگزار می‌شود شاهد معرفی این اثر مورد انتظار خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.