اخبار بازی

صداپیشه Leon Kennedy در بازسازی Resident Evil 2 حضور ندارد

خبر بدی دیگر برای طرفداران بازسازی بازی Resident Evil 2، صداپیشه شخصیت محبوب Leon Kennedy در این پروژه حضور نخواهد داشت.

آقای Matt Mercer، کسی که وظیفه صداپیشگی شخصیت Leon S. Kennedy را داشته تأیید کرده است که در بازسازی پروژه بازی Resident Evil 2 ندارد.

قبلاً نیز خانم Alyson Court صداپیشه شخصیت Claire Redfield، نیز اعلام کرده بود که در پروژه Resident Evil 2 حضور ندارد. در این صورت می‌توان نتیجه گرفت که به‌طورکلی کمپانی Capcom تصمیم گرفته است که از افرادی به غیر اعضای اتحادیه بازیگران استفاده کند.

طبق جدیدترین اخبار منتشرشده، صداپیشه شخصیت Ada Wong، خانم Courtenay Taylor نیز اعلام کرده است که در این پروژه حضور ندارد. هنوز مشخص نشده نیست که چه کسانی قرار است به‌جایی این شخصیت‌ها وظیفه صداپیشگی را بر عهده بگیرند.

بازسازی رزیدنت اویل 2 در سال 2015 معرفی شد و هنوز تاریخ عرضه رسمی آن مشخص نشده است ولی طبق گفته‌های آقای Hiroyuki Kobayashi بازی «به‌زودی» منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.