اخبار بازی

Resident Evil 0 تنها دو ماه پس از عرضه موفق به فروش ۸۰۰ هزار نسخه‌ شده است

به گفته مدیر عامل شرکت «کپکام» آقای «هاروهیرو سوجیموتو»، «Resident Evil 0 HD» تنها در مدت دو ماه پس از عرضه موفق به فروش بیش از ۸۰۰ هزار نسخه شده است. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

در جدیدترین گزارش مالی شرکت «کپکام»، آقای «سوجیموتو» سخنان زیر را در مورد سری «رزیدنت ایول» گفتند.

 

«در سال مالی که گذشت، «Resident Evil 0 HD» با فروش تقریبی ۸۰۰ هزار نسخه‌ای، عملکردی مناسب داشت. و علاوه بر آن، ما عنوان «Resident Evil 6» را نیز برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر کردیم.»

 

ایشان افزودند:

 

«امسال بیستمین سالگرد سری «رزیدنت ایول» است، (به این مناسبت) ما برنامه داریم تا «Resident Evil 4» و «Resident Evil 5» را بر روی کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه کنیم، و همچنین، ما هم اکنون در حال ساخت یک بازسازی کامل از عنوان «Resident Evil 2» هستیم.»

 

همانگونه که پیشتر گزارش شد، در ادامه نیز آقای «سوجیموتو» به عرضه سه عنوان معرفی نشده بزرگ از طرف شرکت «کپکام» تا قبل از پایان سال مالی جاری این شرکت در تاریخ ۳۱ مارچ سال ۲۰۱۷، اشاره می‌کنند، که احتمالا یکی از آن‌ها «Resident Evil 7» خواهد بود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.