اخبار بازی

امکان عرضه‌ی بازی Alan Wake روی پلتفرم‌های مختلف وجود دارد

عنوان Alan Wake تا به حال فقط برای پلتفرم‌های Xbox 360 و PC عرضه شده است، ولی بعد از بدست آوردن حق انتشار آن توسط استودیو سازنده‌ی این عنوان یعنی استودیو بازی‌سازی Remedy، ممکن است این مسئله تغییر کند.

بازی Alan Wake

استودیو Remedy، اخیرا حق انتشار بازی Alan Wake را بدست آورد. ولی این تغییر به چه معنا خواهد بود؟ آن‌ها در این مورد می‌گویند: «فقط یک چیز را می‌خواهیم روشن کنیم، حالا که حق انتشار Alan Wake در دست ماست، بدین معناست که اگر بخواهیم می‌توانیم این بازی را برای پلتفرم‌های مختلف عرضه کنیم. در حال حاضر چیز دیگری برای گفتن نداریم.»

Alan Wake در سال 2010 و دنباله‌ی فرعی آن American Nightmare در سال 2012 توسط مایکروسافت برای Xbox 360 و توسط خود استودیو Remedy برای کامپیوترهای شخصی منتشر شدند. اما هم‌اکنون حق انتشار بازی کاملا در دست سازندگان آن یعنی Remedy قرار دارد. با وجود این‌‌که آن‌ها مشخص نکردند احتمال ساخت دنباله‌ای بر عنوان Alan Wake چقدر است، اما می‌توان تصور کرد که دو نسخه‌ی منتشر شده از این سری را به زودی روی پلتفرم‌های نسل حاضر مانند Playstation 4 و Xbox One نیز ببینیم. (گرچه چیزی تائید رسمی نشده و همچنان باید منتظر ماند)

هم‌اکنون این استودیو در حال ساخت بازی Control برای پلتفرم‌های Playstation 4، Xbox One و PC می‌باشد که قرار است در تاریخ 27 آگوست (5 شهریور) عرضه شود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

امیرحسین نظامی

گیمر، متال‌هد، فیلم‌باز، رادیولوژیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن