اخبار بازی

Remedy مراقب درجه‌سنی Alan Wake

اخیرا در فروم AW مباحث جدیدی مطرح شده است و برخی از اعضا معتقدند که در این بازی باید زنی یا دختری( Hot girl) وجود داشته باشد که برای بازی کردن به شما انگیزه بیشتری بدهد. کسی که Alan Wake به دنبال نجات او باشد و …

Markus( یکی از کارکنان Remedy) پس از شنیدن نظرات اعضا، در این‌باره می‌گوید:

” لازم به ذکر است که قرار دادن چنین چیزی در بازی( Hot cofee)، می‌تواند به ضرر کسانی باشد که در فروم‌ها فعالیت کرده و از امکانات آن استفاده می‌کنند. در این شرایط حتی ممکن است سازنده و یا ناشر بازی هیچ فرومی برای آن بازی در نظر نگیرد.”

” وقتی که یک شخصیت زن در بازی وجود داشته باشد، سازندگان باید تا آن‌را با دقت ویرایش و اصلاح کنند تا بتواند درجه سنی مورد نظرشان را کسب کند. یک نمای غلط دوربین و یا حتی یک عکس کوچک کافی است تا درجه سنی بازی را از T به M و یا حتی بالاتر ببرد”.

” در فیلم‌های سینمایی نیز اوضاع به همین شکل است. زاویه‌های دوربین به دقت مد نظر قرار می‌گیرند. البته تفاوت فیلم در این است که کاربر( بازیباز) نمی‌تواند دوربین را به دلخواه خود بچرخاند تا قسمت‌های متفاوت بدن یک خانم را ببیند هر چند که آن‌ها دوست دارند که این کار را هم انجام دهند”.

قابل ذکر است که هنوز هیچ اطلاعی از درجه سنی بازی وجود ندارد. البته با وجود جو منحصر بفرد، محیط‌های تاریک جنگل،‌ کابوس‌های Alan Wake و… به نظر نمی‌رسد که این بازی درجه‌سنی پایینی کسب کند. هم‌اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم. منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.