اخبار بازی

Remedy از چگونگی ارتباط بین بازی و سریال Quantum Break می گوید

Remedy توضیحات اندکی در مورد بازی Quantum Break می دهد، بازی انحصاری کنسول Xbox One که قصد دارد مرزهای بین بازی و سریال را از بین ببرد و تجربه ای جدید از آمیخته شدن بازی و سریال را به گیمرها عرضه کند.

 Game Informer در گفت وگو با Sam Lake کارگردان بازی اینگونه در مورد Quantum Break توضیح می دهد، یک بازی  sc-fi که می توان در آن زمان را کنترل کرد.

"ما در حال تلاش برای ساخت یک بازی همه جانبه و یک جهان تخلیلی در بازی هستیم." وی ادامه داد: "Live-action تا به حال بخشی از تجارب ما برای مدتی بوده است، می خواهیم در زمینه های دیگر پا را فراتر قرار دهیم، این احساسی که به نحوی طبیعی به نظر می رسد وقتی در مورد داستان صحبت می کنیم، قدم های اولیه گام های کودکانه در مسیر پیش رو است و این گام های بزرگتری است، می خواهیم به بررسی این امکانات بپردازیم."

" آنچه که از خرید بازی کسب می کنید اساسا فصل اول Quantum Break است، این شامل کل بازی و سریال است، بازی و سریال از راههای مختلفی با هم در ارتباطند، این ایده ای است که به شما تجربه عمیق تر از سرگرمی را با استفاده از آنچه این دو به هم آمیخته است عرضه می کند، بنابراین هدف ما ایجاد یک TV show بی نقص است. شما یک قسمت از بازی را انجام می دهید، نقاط اتصال و انتخاب های خاصی در طول راه انجام می دهید، وقتی که پایان آن می رسید، ما اپیزود نمایش ویدئویی آن را آزاد می کنیم. شما عواقب ناشی از انتخاب های خود را در بازی مشاهده می کنید، سپس با نگاه اجمالی به موارد دیگر، در بازی به شما کمک خواهد کرد. این موارد به شما اطلاعاتی در مورد چگونگی پیدا کردن سرنخ ها و حل کردن آن و بسیاری موارد دیگر را می دهد و یک بار دیگر شما را مجاب به بازی کردن اپیزود دیگری می کند که این اپیزود نیز به منوال پیش ادامه پیدا خواهد کرد."

Lake همچنین افزود که گیمرها آزادی عمل دارند که هر نمایش ویدئویی از اپیزود را می توانند به دلخواه رد کنند و می توانند بعدا برگشته و آن را مشاهده کنند.

وی در نهایت به این نکته اشاره کرد؛ "ما در حال گام برداشتن بی نقص هستیم تا چیزی که در نظر داریم را انجام دهیم و شما یک تجربه عمیق و قوی تری کسب کنید."

بازی Quantum Break برای سال 2014 در نظر گرفته شده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.