اخبار بازی

محتوای انحصاری نسخۀ کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود

شرکت «راک استار» (Rockstar Games) محتوای انحصاری جدیدی را که برای نسخۀ کامپیوتر بازی محبوب Red Dead Redemption 2 در نظر گرفته بود را برای نسخۀ کنسولی این عنوان نیز عرضه کرده است و هم‌اکنون می‌توانید در کنسول‌ «پلی استیشن 4» از این محتوای جدید لذت ببرید.

قبل از عرضۀ این عنوان جهان‌باز وسترن برای کامپیوترهای خانگی ، شرکت «راک استار» وجود محتوای جدید انحصاری در این نسخه از بازی را رسماً اعلام کرد که خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای آن دسته از گیمرهایی بود که مدت زمان زیادی را منتظر عرضۀ این عنوان محبوب برای کامپیوتر بودند. وجود محتوای انحصاری جدید در نسخۀ کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 لذت تجربۀ این عنوان را در کامپیوترهای خانگی دو چندان کرده است و حالا پس از گذشت یکماه از عرضۀ نسخۀ کامپیوتر این عنوان ، کاربران کنسول‌‌ها نیز می‌توانند این محتوای جدید را تجربه کنند.

محتوای مورد بحث شامل امکانات ویژه‌ای در حالت عکس‌برداری از محیط (Photo Mode) می‌شود؛ همچنین در بخش داستانی نیز مراحل Bounty Hunter و Gang Hideouts جدیدی به بازی اضافه شده است. نقشه‌های گنج جدید و 4 اصلحه با نام‌های M1899 Pistol ، Evans Repeater ، High Roller Revolver و LeMat Revolver هم به بازی اضافه شده است. آیتم‌ها و اسب‌های جدید و یک مرحلۀ داستانی با نام To The Ends of The Earth از دیگر مواردی هستند که بعنوان محتوای جدید به بازی اضافه شده‌اند.

این موارد در ابتدا بعنوان محتوای انحصاری جدید به نسخۀ کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 اضافه شد؛ اما در حال حاضر در کنسول «پلی استیشن 4» نیز بصورت رایگان در دسترس قرار گرفته است تا گیمرهایی که این عنوان را با کنسول تجربه می‌کنند هم بتوانند از این محتوای جدید لذت ببرند. ناگفته نماند که محتوای ذکر شده در تاریخ 1 بهمن 1398 برای کنسول «اکس باکس وان» نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا