اخبار بازی

راهنمای رسمی عنوان «Red Dead Redemption 2» برای پیش خرید در دسترس قرار گرفت

مدت زمان زیادی به انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های چند سال اخیر باقی نمانده و در حالی که همه‌ی ما لحظه شماری می‌کنیم تا زمان نشان دادن گیم پلی این عنوان فرا رسد، به تازگی شرکت «Rockstar Games» راهنمای کامل رسمی بازی Red Dead Redemption 2 را معرفی کرده است.

 width=810 height=456 /></p><p dir=rtl>این راهنمای رسمی برای انتشار در تاریخ 26 اکتبر همزمان با تاریخ انتشار بازی اصلی، در نظر گرفته شده و «Piggyback» ناشر این راهنما است و هم اکنون از طریق «Rockstar Warehouse» و بقیه خرده فروشی‌ها برای پیش خرید در دسترس است. در توضیحات این راهنما آمده: «همراه اساسی به دورترین زوایای عمیق‌ترین و پر جزئیات‌ترین دنیای راکستار تا کنون، راهنمای کامل رسمی Red Dead Redemption 2 شامل اطلاعاتی درباره هر جنبه داستان حماسی Rockstar Games <span style=می‌شود که پیرامون زندگی قانون شکن در قلب آمریکا است.» این راهنما ظاهرا در دو نسخه متفاوت ارائه می‌شود؛ نسخه استاندارد با قیمت 24.99 دلار و نسخه «Collector’s Edition» قیمتی معادل 39.99 دلار دارد. هر دو نسخه این راهنمای رسمی در زمان انتشار بازی در تاریخ 26 اکتبر در دسترس قرار خواهند گرفت.

عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ 26 اکتبر 2018 برای PS4 و Xbox One منتشر شود و فعلا حرفی از نسخه PC این عنوان زده نشده؛ اگر چه شایعاتی در این باره وجود داشت. به نظر می‌رسد به زودی باید بالاخره شاهد دیدن گیم پلی این عنوان باشیم.

منبع: Wccftech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا