اخبار بازی

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Online منتشر شد

بازی Red Dead Online

شرکت Rockstar پس از رونمایی از جدیدترین بروزرسانی برای بازی Red Dead Online اعلام کرد این آپدیت امروز قابل دانلود خواهد بود. بر اساس لیست تغییراتی که این بروزرسانی ایجاد می‌کند، ظاهراً شاهد اضافه شدن حالتی جدید به مسابقات اسب سواری بازی باشیم. این حالت که Target Races نامیده می‌شود، مکانیزم‌های اسب سواری و تیراندازی را با یکدیگر ادغام کرده و بازیکنان شرکت کننده را به طور کامل به چالش خواهد کشاند. بازیکن مسابقه را تنها با یک تیر و کمان آغاز کرده و برای افزایش استقامت اسب خود باید به اهداف مشخص شده شلیک بکنند. البته در طول مسیر مسابقه می‌توان سلاح‌های متنوعی پیدا کرد که درصد پیروزی را برای شما افزایش خواهند داد.

همچنین در حین مسابقه باید مراقب سایر شرکت کنندگان نیز باشید و از آن‌جایی که تعداد خشاب کمی با خود حمل خواهید کرد، بین شلیک به اهداف و شلیک به سایرین، یکی را انتخاب کنید. چرا که نهایتاً شما درحال مسابقه اسب سواری هستید و باید اول شوید! گفتنیست کاربران پلی‌استیشن 4 زودتر به این محتوا دسترسی پیدا می‌کنند. درکنار افزوده شدن این رویداد، پلیرها 20 درصد xp بیشتر با انجام این فعالیت کسب می‌کنند. در حال حاضر شرکت Rockstar برنامه دارد تا یک آپدیت بزرگ که تغییرات اساسی در بستر بخش آنلاین رد دد ردمپشن 2 اضافه می‌کند را در طول فصل بهار منتشر کند.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.