اخبار بازی

RE5 :Capcom یک بازی نه چندان ترسناک+ خبری از نسخه PC

Chris Kramer، کارگردان ارشد کمپانی کپکام، در گفتگویی با Major Nelson اظهار داشت که بازی Resident Evil 5 در ادامه بازی‌های قبلی می‌باشد ولی دیگر خبری از یک survival horror سنتی و قدیمی نخواهد بود.

او گفت:” البته هنوز نیز می‌توان Resident Evil 5 را تا حد کمی یک بازی survival horror دانست. این بازی در مقایسه با RE4، هیجان‌انگیز‌تر، اکشن‌تر خواهد بود و تنش و اضطراب بیشتری در بازیباز ایجاد خواهد کرد”.

” در این بازی شما حس یک قهرمان اکشن با بهتر حس خواهید کرد. در این بازی شما اسلحه و مهمات بسیار زیادی خواهید داشت که قابل مقایسه با سری‌های قبلی RE نیست”.

وی افزود:” از همان ابتدای کار، تمام مراحل بازی بر اساس مود co-op طراحی شدند و در اجرای بازی در حالت Co-op هرگز مشکلی و باگی از نظر طراحی وجود نخواهد داشت”.

” این بازی یک تجربه متفاوت از سری رزیدنت اویل می‌باشد و همان RE4 جهش بزرگی رو به جلو خواهد بود.”

این بازی در 13 مارچ منتشر خواهد شد.

و اما در مورد نسخه PC این بازی:

وبسایت REHorror، یک پیش‌نمایش از مجله آلمانی به نام Games Aktuel را ترجمه کرده است که در این پیش‌نمایش قید شده است که نسخه PC این بازی در کوارتر چهارم سال 2009 عرضه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.