اخبار بازی

EA: تاخیر Red Dead Redemption 2، به همه کمی فرصت می‌دهد

به نظر می‌آید «Ubisoft» تنها کمپانی‌ای نیست که از تاخیر عنوان (Red Dead Redemption 2»(RDR2» خشنود است. امروز مدیر مالی کمپانی «EA» آقای «Blake Jorgensen» طی آخرین گزارش مالی این کمپانی، اشاره کرد که این تاخیر به همه کمی فرصت می‌دهد. همچنین عنوان کرد بازی‌های بزرگ مي‌توانند به رشد کل صنعت، از جمله سخت‌افزارها کمک کنند.

 width=

«وقتی به تاریخ نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که تعداد دفعات زیادی، وارد ربعی از سال ‌شدیم که به علت رقابت زیاد دلهره‌آور بود. به زمانی که عنوان «GTA V» منتشر شد فکر کنیم. چیزی که واقعا بهش پی میبریم اینه که این بازی باعث رشد کل بازار شد و فروش سخت‌افزارها رو افزایش داد. بعضی از مواقع عناوین با کنسول‌ها باندل میشن تا باعث افزایش فروش کنسول یا کاهش قیمت کلی برای خریدار بشن و این سبب بوجود اومدن شور و هیجان در بازار میشه و ما این رو دوست داریم. این مورد هم به خریدار و هم به ما نفع میرسونه، چون اطراف بازی‌ها هیاهو ایجاد میکنه»

جورگنسن اشاره میکند که «EA» همیشه با بزرگترین عناوین صنعت بازی رقابت کرده است و این تاخیر تاثیری (منفی) بر این کمپانی نمی‌گذارد.

«فکر نمیکنم این تاخیر تاثیر منفی‌ای برای ما داشته باشه، بلکه من میگم ما رو به هیجان میاره. شاید به خاطر بیارین که دراصل عنوان «RDR2» برای ربع سوم یا چهارم سال جاری برنامه‌ریزی نشده بود و به نظرم تاخیرش به همه کمی فرصت میده»

پیشتر مدیر مالی کمپانی یوبیسافت گفته بود، تاخیر خوردن عنوان «RDR2» مشخصا برای این کمپانی نکته‌ی مثبتی محسوب می‌شود «غیبت اون بازی قطعا پنجره‌ی زمانی بهتری رو برای انتشار بعضی از عناوین ما فراهم میکنه»

همچنین مدیر عامل کمپانی «Take-Two» آقای «Strauss Zelnick» (کمپانی مادر استدیوی «Rockstar Games») در مصاحبه‌ای اظهار داشت که زمان عرضه‌ی این بازی مهم نیست و اگر عنوان «RDR2» کیفیت مطلوبی داشته باشد مردم در هر زمان، حاضر به خریدن آن می‌شوند.

عنوان «RDR2» در تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. استدیوی راکستار اعلام کرده بود دلیل تاخیر این عنوان نیاز به وقت بیشتر برای منتقل کردن بهترین تجربه‌ي ممکن، به طرفداران است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.