اخبار بازی

Raymond: با گیمرها مثل احمق ها رفتار نکنید

خانم Jade Raymond از شرکت Ubisoft معقتند که نباید با گیمرها مانند یک سری آدم کودن رفتار شود. ایشان در مصاحبه با The Grid گفته اند: "فکر می کنم بازی های رایانه ای با گیمرها به مانند احمق ها رفتار می کنند. از این فرضیه که همه افرادی که بازی میکنند در بازی ها به دنبال اره برقی و زنان با لباس بیکینی هستند، خوشم نمی آید. یعنی… واقعا؟ تمامی بازیکنان نوجوان نیستند و حتی نوجوانان هم چیزی فراتر از این می خواهند."
خانم Raymond معقتند که بازی ها و مصرف کنندگان آن در حال تغییر هستند و در پاسخ به این صحبت که اکثر بازی ها دارای شخصیت اصلی درشت هیکل بی احساس هستند گفته اند: "به فیلم های سینمایی نگاهی بیندازید. من فیلم های اکشن سنتی را واقعا دوست دارم. تا زمانی که انفجار های بزرگ وجود داشته باشد تقریبا به محتویات آن اهمیتی نمی دهم اما همان فیلم ها هم جالب تر و پیچیده شده اند. به Iron Man نگاه کنید. بازی های رایانه ای در حال بهبود هستند و تنوعی را شاهد هستیم. Grand Theft Auto در سال های اخیر با انتخاب شخصیت های اصلی جالب بسیار خوب عمل کرده مانند حضور سگ زیر دست. هنوز بازی ساخته نشده است که شما در نقش یک پیرزن بازی کنید. این رویای من است."

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.