اخبار بازی

ممکن است بازی بعدی Ratchet & Clank برای PS5 به زودی معرفی شود

اگر شایعه جدید حقیقت داشته باشد، در حوالی تاریخ عرضه PS5، بازی تازه ای از سری Ratchet & Clank برای این کنسول عرضه خواهد شد.

شرکت Insomniac Games که بعد از سالها همکاری نزدیک با سونی، اخیرا توسط این شرکت خریداری شد، ممکن است قبل از عرضه قسمت بعدی Spider-Man به دنیای قهرمان های خز دار و اسلحه های عجیب غریب باز گردد.

آقای کالین موریارتی (Colin Moriarty) که یک پادکست درباره بازی های ویدیویی دارد، شایعه ای را بازگو کرد، که توسط وب سایت CBR نقل شد:

در مابین [بازی Spider-Man و عنوان دنباله اش] بازی Ratchet & Clank را بر روی پلی استیشن 5 خواهیم داشت، احساس می کنم بازی Ratchet & Clank که خیلی وقت است در Insomniac Games در حال توسعه است، یکی از عنوان های زمان لانچ کنسول خواهد بود.

در سال 2002 اولین بازی Ratchet & Clank بر روی PS2، و جدید ترین بازی از این سری در سال 2016 عرضه شد، که یک نسخه ریمیک از اولین بازی این سری بود (و با انیمیشن این عنوان گره خورده بود).

اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، شرکت Insomniac Games به بازی ای بر می گردد که به اعتقاد خیلی ها، عنوان پرچمدار این شرکت است. و عرضه این عنوان، اولین بازی پلی استیشن 5 این استودیو، و اولین بازی آنها زیر پرچم شرکت سونی خواهد بود.

شرکت سونی به صورت رسمی هنوز هیچ بازی ای را برای زمان لانچ پلی استیشن 5 معرفی نکرده است. اما تعدادی شایعه، اشاره به معرفی کنسول بعدی سونی در ماه فوریه دارد. پس شاید در هفته های آتی، درباره لیست بازی های PS5 چیز های بیشتری بدانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.