اخبار بازی

آپدیت جدید Rainbow Six Siege با نام Operation Blood Orchid در تاریخ 7 شهریور منتشر خواهد شد

یوبی‌سافت به طور رسمی از جدیدترین آپدیت بزرگ Rainbow Six Siege با نام Operation Blood Orchid رونمایی کرد.

Operation Blood Orchid

این دومین آپدیت بزرگ بازی در عمر دو ساله‌ی آن است و یوبی‌سافت بعد از سه‌ ماه وقفه برای تمرکز کردن بر روی حل مشکلات بازی آن را منتشر می‌کند. سازندگان بازی در این فاصله بیشتر وقت خود را صرف پروژه Operation Health کرده‌اند؛ پروژه‌ای که تا به حال بسیاری از مشکلات مختلف بازی را حل کرده است.

Operation Blood Orchid در تاریخ 7 شهریور برای پلتفرم‌های PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. این آپدیت شامل یک مپ جدید در هنگ کنگ و همچنین سه اپراتور جدید می‌شود و طبق سنت دیرینه بازی در حالی که مپ برای همه رایگان است، هر کدام از اپراتورها نیاز به پول درون بازی برای باز شدن خواهند داشت.

دو نفر از اپراتور های جدید از هنگ کنگ و یک نفر دیگر هم از لهستان هستند و هر سه آنها از تاریخ 7 شهریور بصورت رایگان برای دارندگان Season Pass دردسترس قرار می‌گیرند. این تاریخ برای بازیکنان معمولی یک هفته بعد یعنی 14 شهریور است.

متاسفانه در ویدیو منتشر شده، هیچ تصویری از آپدیت جدید بازی وجود ندارد و یوبی‌سافت قول دادن اطلاعات بیشتر در تاریخ 4 شهریور یعنی در هنگام برگزاری فینال Pro League داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.