اخبار بازی

بازی Rainbow Six Siege در آستانه ورود به فصل دوم

بازی Rainbow Six Siege

از آن‌جایی که بازی Rainbow Six Siege در آستانه ورود به فصل دوم از سال چهارم عرضه خود قرار می‌گیرد، شرکت «یوبی‌سافت» برای افزایش هیجان طرفداران و اشاره به فصل جدید، نخستین شخصیت قابل بازی این فصل را معرفی کرد. این اپراتور جدید، مخصوص تیم مهاجمین بوده و Nøkk نام دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از Nøkk این اپراتور اتکر، در زمینه نفوذ به پایگاه دشمنان و کسب اطلاعات تبحر خاصی دارد و یکی از اعضای گروه Jægerkorpset هست. طبق اطلاعات لو رفته از این اپراتور، کارکرد وی مشابه Vigil و Caveira بوده و می‌تواند از دید دوربین‌های موجود در نقشه مخفی بماند. همچنین اسلحه ثانویه «ناک» به احتمال زیاد یک Desert کالیبر پایین باشد.

روی دست این اپراتور یک گجت زرد رنگ وجود دارد که به احتمال زیاد برای شناسایی بهتر وی توسط چشم‌های غیر مجهز تعبیه شده باشد تا بدین ترتیب، بالانس بازی بهم نخورد. از دیگر اطلاعات منتشر شده، نام این فصل است. فصل دوم «رینبو سیکس سیج» به طور رسمی Operation Phantom Sight نام گرفت. رونمایی کامل از ناک و اپراتور مدافع در کنار «اپریشن فانتوم سایت» در جریان مسابقات نهایی پرو لیگ  در تاریخ 19 ماه مه برابر با بیست و نهم اردیبهشت ماه 1398 صورت می‌گیرد. مسابقات بازی Rainbow Six Siege را به طور زنده از طریق صفحه توییچ رینبو سیکس تماشا کنید. در ادامه می‌توانید به مشاهده تیزر معرفی این شخصیت بپردازید:

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.