اخبار بازی

Rainbow 6: Patriots هنوز در دست ساخت است

احتمالا تا حالا شما یکی دیگر ار عناوین Tom Clancy کمپانی Ubisoft را فراموش کرده اید.اما سازندگان خوشبختانه این بازی را فراموش نکرده اند. طی خبر جدیدی که از gamescom بدست آمده است بازی Rainbow 6: Patriots همچنان در دست ساخت است.
کارگردان اجرایی این بازی آقای Alain Corre در مصاحبه با IGN گفته اند: "این بازی همچنان در دست ساخت است و یک فرانچیز مهم برای Ubisoft می باشد. ما مانند دیگر بازی هایمان می خواهیم زمانی که حس کردیم کامل شده است آن را ارائه کنیم. میخواهیم یک داستان درگیر کننده داشته باشیم و مردمی که Rainbow 6 را بازی می کنند متحیر شوند و از چیزی که می بینند رضایت داشته باشند. "

ایشان می گویند که بازیی را ارائه خواهند کرد، که ارزش صبر کردن را داشته باشد و زمانی کامل خواهد شد که آنها از بازی لذت ببرند. ساخت Rainbow 6: Patriots پس از معرفی در دسامبر 2011 به مشکلاتی برخورده است. اما خیلی خوب می باشد که سازنده اعلام می کند هر موقع آماده شد عرضه می شود نه اینکه به خاطر زمان سریعا آن را عرضه کنند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.