اخبار بازی

Raiders of the Broken Planet بازی جدید از سازندگان Castlevania

«MercurySteam» بعد از نشانه‌ها و تیزرهای فراوان طی ماه‌های اخیر بلاخره بازی آنلاین جدیدش را با نام «Raiders of the Broken Planet» معرفی کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

 

بازی آسیمتریک و آنلاین چند نفره است و در سبک ماجراجویی علمی-تخیلی خواهدبود. بازی در یک سیاره مخروبه در منظومه‌ی «Lira» جریان دارد و برای «PC, PS4 و XBO» عرضه خواهدشد.

 

در این سیاره ماده‌ای قدرتمند بنام «Aleph» وجود دارد که قابلیت افزایش توانایی‌های افراد را داراست. این ماده توجه بسیاری از بزهکاران و خلافکاران بین کهکشانی را به این سیاره جذب می‌کند و آن‌ها در صدد به اختیار گرفتن این ماده و در نتیجه کنترل جهان هستند.

 

در بازی می‌توانید بصورت تیمی با مهاجمان مقابله کنید و یا با مهاجمان در جست‌وجو ها و جدال‌ها و استراتژی‌ها همکاری کنید.

 

بازی همچنین دارای حط داستانی نیز هست که در چند قسمت عرضه خواهد شد. سازندگان قول داده‌اند که هر یک از قسمت‌های داستان قیمتی بسیار پایین و جذاب خواهد داشت.

 

مرکیوری‌استیم خودش بازی را بصورت دیجیتالی عرضه خواهد کرد و همچنین اعلام کرد که قصد همکاری نزدیک با بازیبازان برای شکل دادن به بازی و تجربه‌ی کامل‌تر را دارد.

 

نسخه‌های آزمایشی (بتا) مختلفی در کار خواهد بود و از وبسایت مرکیوری‌استیم می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید. همچنین صفحه‌ی اصلی بازی نیز گشایش یافته‌است.

 

Raiders of the Broken Planet برای عرضه در اواخر سال 2016 میلادی در نظر گرفته شده است.

 

 data-src=

 

 data-src=

 

 data-src=

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.