اخبار بازی

شایعه: استودیوی کوانتیک دریم بر روی یک بازی Star Wars کار می‌کند

به‌تازگی شایعاتی منتشر شده‌اند که به در دست ساخت بودن یک بازی Star Wars جدید توسط استودیوی کوانتیک دریم، سازندگان عناوین Heavy Rain و Detroit Become Human اشاره دارند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استودیو Quantic Dream

این شایعه ابتدا از طرف یوتیوبری به‌نام Gautoz مطرح شد. به گفته او، پس از به اتمام رسیدن قرارداد استودیوی Quantic Dream با سونی، این توسعه‌دهنده فرانسوی به دنبال یک همکاری با دیزنی بوده است. علاوه بر این، تام هندرسون از وب‌سایت دوال‌شاکرز مدعی شده که او نیز چنین چیزی را از منابع خود شنیده.

هندرسون در گزارش خود عنوان کرده که این بازی استار وارز جدید، به مدت 18 ماه توسط کوانتیک دریم در دست ساخت بوده است. او همچنین در ادامه گفته که طبق شایعاتی که به‌گوش می‌رسند، ممکن است مراحل اصلی توسعه این عنوان طی چند ماه اخیر آغاز شده باشد. البته هندرسون در پایان اشاره کرده که احتمال دارد برای مدت زیادی چیزی از این پروژه نشنویم.

در همین حال، هنگامی که رسانه Thegamepost نیز در مورد این شایعه گزارشی نوشت، صفحه رسمی کوانتیک دریم بر روی توئیتر پست آن‌ها را لایک کرد و خیلی زود لایک خود را برداشت. در هر صورت کوانتیک دریم تاکنون به‌طور رسمی به این موضوع واکنشی نشان نداده و اگر چنین شایعه‌ای صحت داشته باشد، باید تا اعلام رسمی منتظر بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.