اخبار بازی

Quantic Dream: ما با سونی خواهیم ماند

اگر شما رویای این را دارید که برای یکبار هم که شده با کنسول دیگری به جز سونی، عناوین Quantic Dream را تجربه کنید، بهتر است قید این رویا را بزنید. زیرا مسئولان این استودیو امروز با صراحت اعلام کردند که همکاری آن‌ها با سونی هرگز قطع نخواهد شد و با این ناشر خواهند ماند. Quantic Dream از این که در حال همکاری با شرکت سونی می‌باشد ابراز خوشحالی کرد و از ساختن بازی‌های انحصاری برای این شرکت نیز استقبال کرد.
یکی از مدیران QD، آقای Guillaume de Fondaumière در این مورد صحبت‌هایی زیادی انجام داده است که وی در این صحبت‌ها می‌گوید: "زمانی که ما با یک ناشر بزرگ در حال مشارکت هستیم، بدین معنا نیست ما باید سریعاً پروژه‌ای که در زیر دست خود داریم را تحویل دهیم. این همکاری با شرکت سونی برای استودیوی ما بسیار فوق العاده می‌باشد."
وی افزود: "ما در آغار مشارکت ما با این شرکت، به ما گفت که شما چه مقدار پول لازم دارید؟ ما هم بودجه‌ی مورد نظر خود را به آن‌ها اعلام کردیم و سونی، بودجه را در اختیار ما قرار داد. ما هم قصد داشتیم سخت مشغول طی کردن پروژه شویم تا بتوانیم جواب اعتماد سونی را به آن‌ها بدهیم."
وی تصریح کرد: "Quantic Dream با ساخت Heavy Rain ثابت کرد که ما قادر هستیم عناوین انحصاری سودآوری را برای سونی بسازیم. از سوی دیگر عده ای از ما پرسیدند که اگر یک بازی Multi Platfrom بسازیم، آیا به پول بیشتری نیاز داریم؟ باید در جواب آن‌‌ها بگویم قطعا همینطور است اما ما مایل به قطع کردن همکاری ما با شرکت سونی نیستیم."
وی در آخر گفت: "ما مطمئناً به خاطر این که پول بیشتری بدست آوریم، شریک خود را عوض نخواهیم کرد و هرگز به سونی پشت نمی‌کنیم. زیرا پشت کردن در استودیوی Quantic Dream معنایی ندارد و در فلسفه‌ی این استودیو نمی‌باشد."
گفتنی است که بازی بعدی این استودیو عنوان Beyond: Two Souls می‌باشد که قرار است در ماه اکتبر به صورت انحصاری بر روی PS3 عرضه شود و تا به حال نمایش خیره کننده‌ای را تحویل بینندگان داده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

کیوان فقیه

Huh؟

Hanging Out With Friends | Movies and TV Series | Games And Etc

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن