اخبار بازی

Quantic Dream روی تکنولوژی جدیدی کار می کند، نه Horizon!

David Cage، خالق Heavy Rain گفت که آنها دارند تکنولوژی های لازم برای بازی های بعدیشان را فراهم می کنند. او در صحبتی که با Eurogamer داشت گفت به جای Milk کردن و ادامه دادن HR او می خواهد به ریسک های بیشتری دست بزند. 
Cage گفت: " بیشتر تیم Quantic Dream در حال حاضر روی تکنولوژی های نسل بعدی کار می کنند. ما داریم این تکنولوژی رو نسبت به HR فوق العاده ارتقا می دهیم، ریسک های جدیدی میکنیم و در زمینه های جدیدتری کار می کنیم.  
بسیاری از مردم تعجب می کنند که بعد از موفقیت Heavy Rain ما یک ادامه برای آن نمی سازیم، شاید این برای مردم عجیب باشد اما من واقعا این طور به شرکتم نگاه نمی کنم. ما حقیقتا دوست داریم پیشگامان این صنعت باشیم و تجربه های جدید خلق کنیم، به این معنی که ریسک های بیشتری بکنیم و همیشه چیزی به مردم ندیم که انتظارش را دارند.
من به این تلاش نیاز دارم، من به هیجان و دلهره یک ایده جدید احتیاج دارم، من برای قانع کردم تیمم باید مبارزه کنم، که خطر و ترس را احساس کنند، هیجان کار کردن روی چیزی که باورش دارند را احساس کنند. "

قبلا شایعه شده بود که او روی پروژه ای به نام Horizon کار می کند، اما Cage این شایعه را تکذیب کرد و گفت که اگر این خبر درست بود او درباره آن انقدر مخفی کاری نمی کرد. 

او گفت: " من نمی دانم این خبر از کجا آمده، اما من روی پروژه ای به نام Horizon که درباره ی زوجی در دنیایی علمی-تخیلی است کار نمی کنم. البته اگر فیلمنامه آن وجود دارد، ایده خوبی به نظر می رسد! 

همانطور که می دانید، من سر پروژه های Quantic پنهان کاری نمی کنم. هر موقع که آمادگی پیدا کردیم، آنها را به صورت رسمی اعلام می کنیم. "  

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.