اخبار بازی

QuakeCon 2011 ، هفته ی اول آگوست

طبق اعلام شرکت ZeniMax نمایشگاه و کنفرانس بزرگ QuakeCon امسال در هفته ی اول ماه آگوست برگزار خواهد شد.

همانطور که مستحضرید QuakeCon نمایشگاهی است که شرکت id هرساله جدید ترین دستاوردها و عناوین خود را در آن معرفی میکند اما پس از خریداری id توسط Zenimax سایر زیر مجموعه های این شرکت نیز در QuakeCon حضور دارند .

از مهمترین اتفاقات QuakeCon 2010 میتوان اعلام عرضه ی RAGE در سپتامبر 2011 و همچنین موجود بودن آن بر روی پلتفورم iphone و همچنین خریداری شرکت Arkane را  نام برد .

اما مطمئنا مهمترین غایب همایش سال پیش بزرگترین عنوان شرکت id یعنی DOOM IV بود که همه منتظر اولین اطلاعات از آن بودند و اکنون با توجه طی کردن مراحل پایانی ساخت RAGE و عرضه ی قریب الوقوع آن میتوان انتظار داشت شاهد اولین اطلاعات از DOOM IV باشیم ، همچنین رییس شرکت Bethesda در مصاحبه ی اخیر خویش افزود : 
"مطمئنا ما صبر خواهیم کرد تا زمانی که سازندگان مایل باشند اولین اطلاعات را عرضه کنیم ولی مسلما اولویت اول ما تمرکز کردن و جلب همه ی توجهات به ساخته ی بزرگ id یعنی RAGE است ."

با توجه به اطلاعات فعلی هنوز نمیتوان نظر قاطعی در مورد معرفی DOOM IV در نمایشگاه امسال داد ، اما مطمئنا QUAKECON 2011 با توجه به مشخص شدن جزییات بیشتری از Skyrim جذابیت های بسیار زیادی خواهد داشت.
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.