اخبار بازی

بات‌ها به نسخه کنسولی بازی PUBG اضافه می‌شوند

طبق اطلاعاتی که اخیرا بر روی وبسایت رسمی بازی PUBG قرار گرفت، سازندگان قصد دارند بات‌ها را به این عنوان اضافه کنند.

بازی PUBG

هنگامی که زمان زیادی از عرضه یک بازی چند نفره بگذرد، بازیکنان جدید معمولا شانسی در مقابل  بازیکنان قدیمی ندارند و به‌راحتی توسط آن‌ها نابود می‌شوند. با اینحال، بسیاری از سازندگان تمام سعی خود را می‌کنند تا از بازیکنان جدید به هر نحوی استقبال گرمی داشته‌باشد و به‌نظر می‌رسد بازی PUBG برای اینکار، اضافه کردن بات‌ها را در دستور کار قرار داده‌است.

استودیو PUBG Corporation با انتشار پستی در بلاگ رسمی بازی گفت که توسعه‌دهندگان احساس کرده‌اند مهارت بازیکنان PUBG در طی سه سال گذشته به‌شکل چشمگیری ارتقا یافته و این مسئله برای بازیکنان جدید تبدیل به مشکل شده‌است: ” ما بازیکنان جدید زیادی را می‌بینیم که معمولا بدون وارد کردن دمیج و کشتن افراد، در اوایل بازی توسط دیگران کشته می‌شوند.”

آقای Joon H. Choi از طرف PUBG Corp توضیح داد که تیم سازنده برای از بین بردن فاصله بین بازیکنان حرفه‌ای و جدید، بات‌هایی را به بازی اضافه می‌کند که کیفیت عملکرد آن‌ها به مرور زمان و با بازخورد کاربران ارتقا می‌یابد. البته او به بازیکنانی که رنک بالایی دارند اطمینان داد احتمال اینکه این افراد با هوش مصنوعی روبرو شوند بسیار پایین است.

در ادامه گفته‌شد که دقت شلیک این بات‌ها به فاصله آن‌ها با هدف بستگی دارد. همچنین، سیستمی طراحی شده که با ادامه روند بازی کیفیت Loot آن‌ها نیز بهبود می‌یابد. در نتیجه، هیچ باتی شما را در ابتدای بازی و پس از فرود آمدن با سلاح‌های پیشرفته و قوی نخواهد کشت.

البته این اولین باری نیست که بات‌ها به یک عنوان چند نفره افزوده می‌شوند. پیش‌تر در بازی Fortnite نیز این اتفاق افتاده بود. با اینکه سازندگان با هدف ارائه بهترین تجربه بتل رویال دست به چنین تصمیمی می‌گیرند، اما تعدادی از طرفداران چندان از آن رضایت ندارند. آن‌ها معتقدند این تغییر، باعث می‌شود که حس رویارویی با افراد واقعی و نیاز به طراحی استراتژی مناسب برای مقابله با آن‌ها از بین برود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.