اخبار بازی

نشان تجاری PS6 تا PS10 توسط سونی به ثبت رسید

تجاری PS6 تا PS10

در حالی که هنوز کنسول PS4 به عملکرد قدرتمند خود ادامه داده و PS5 نیز هنوز عرضه نشده، نشان تجاری PS6 تا PS10 توسط شرکت سونی به ثبت رسیده است. همین چند وقت پیش در ماه جاری بود که این شرکت ضمن تایید نام PS5 برای کنسول نسل بعدی خود اظهار کرد این کنسول در تعطیلات سال 2020 در کنار کنسول Xbox Scarlett شرکت مایکروسافت عرضه خواهد شد.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که نشان تجاری ثبت شده لزوما این موضوع را تایید نمی‌کند که 5 کنسول دیگر از خانواده PlayStation در راه خواهند بود. بجای آن بیان می‌دارد که شرکت سونی نام احتمالی مربوط به کنسول‌های آینده که شامل PS9، PS8، PS7، PS6 و PS10 می‌شود را در اختیار داشته و کمپانی دیگری نمی‌تواند از این اسامی استفاده کند. از سوی دیگر ثبت نشان تجاری PS6 تا PS10 تایید می‌کند که شرکت سونی قصد ندارد به این زودی‌ها، تجارت مربوط به تولید کنسول‌ را علیرغم اضافه شدن رقیب‌های دیگری هم‌چون گوگل رها کند.

اگر این کمپانی روند مدت زمان هفت ساله را برای طول عمر یک کنسول حفظ کند آن‌ها تا سال 2054 نیاز به ثبت نشان تجاری جدید برای کنسول PlayStation را نخواهند داشت. به گفته وبسایت IGN، ثبت نشان تجاری به این زودی برای کنسول‌های آینده، امر جدیدی برای سونی به شمار نمی‌رود. نشان تجاری مربوط به کنسول PS4 و کنسول PS5 در سال 2006 به ثبت رسیدند که برابر هفت سال پیش از انتشار کنسول نسل هشتمی سونی و 14 سال قبل از انتشار کنسول نسل نهمی سونی است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. یکی از خوشحال‌کننده‌ترین اخباری که تو این چند وقت شنیدم…
  اين خبر يعني حداقلش تا دو سه نسل ديگه كنسول به همين شكل وجود داره

  بحث پردازش آنلاین و حذف سخت‌افزار چیزیه که مطمعنا در آینده همه گیر میشه… اما به شخصه دوست دارم اونموقع هم کنسولمو داشته باشم و به همین شکل بازيها رو تجربه كنم

  امیدوارم سونی مثل نینتندو روی سُنت هاش بمونه و به بحث آنلاين به چشم يك مكمل براي كنسول نگاه كنه نه چيزي كه كلا بخاد كنسول رو حذف كنه

 2. [QUOTE=”vivanred, post: 4656029, member: 28887″]
  بیشتر جنبه تبلیغاتی داره که ما به کنسول ها متعهد هستیم اما در کل عرضه کنسول و پشتیبانی از PS Now در طول سال های آینده بیشتر نمود پیدا میکنه و عرضه کنسول در کشور های که مناسب برای PS now باشن کمتر میشه و به مرور کنسول ها جای خودشون میدن به PS now و … سرویس دیگه .

  به شخصه خرید فیزیکی ترجیح میدم انیترنت نداری یا … بازم میتونی با کنسول بازی کنی .
  [/QUOTE]
  البته ثبتم کردن که از قبل ثبت کرده باشن مشکلی تو آینده پیش نیاد :-” :D:D:D:D

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن