اخبار بازی

مایکروسافت: احساس می‌کنیم کنسول ما بهتر است

در این روز ها که بحث کنسول‌های نسل بعد مبحث داغی به شمار می‌رود، یکی از مدیران اجرایی مایکروسافت هم در خصوص مقایسه این دو کنسول سخن گفته‌است. Bill Stillwell مدعی شده که کنسول Xbox Series X کنسول بهتری نسبت به PS5 خواهد بود و همچنین معرفی کنسول PS5 را به خاطر شرایط کنونی پیش‌آمده «تاسف‌بار» خوانده‌است.

«من فکر می‌کنم آنچه شما از معرفی کنسول PS5 دیدید، یک اتفاق تاسف بار بود. به این دلیل که ماهیت کلی سخنرانی GDC به یک برنامه بازاریابی تبدیل گشته‌ بود. من سخنان سونی را دوست داشتم و فکر می‌‌کنم تکنولوژی جالبی را هم توسعه‌ داده‌اند. اما فکر می‌کنم ما کنسول بهتری داریم و از خصوص قدرت هم هیچ نگرانی برای ما وجود ندارد.»

البته فیل اسپنسر هم دو هفته قبل در مصاحبه‌ای با سایت IGN سخنان مشابه‌ای را بیان کرده‌بود.

اسپنسر گفته بود:

«واقعا احساس خوبی در مورد Xbox Series X دارم. من از زمانی که معرفی عمومی PS5 را دیدم، خیلی احساس خوبی نسبت به کنسول Xbox Series X و انتخاب‌های خودمان برای سخت افزار این کنسول را پیدا کرده‌ام. به تیم سخت‌افزاری Xbox اعتماد فراوانی دارم و کاری که جیسون رونالد انجام داده، فوق‌العاده‌است.»

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا کنسول مایکروسافت دارای کنسول بهتری نسبت به رقیب خود خواهد بود؟

بهرام بی غرض

Journalist and Video game critic at @bazicenter and @bazinama | XBL gamertag: Bahram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.