اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5

لیست بازی‌های ماه نوامبر سرویس PlayStation Now منتشر شد

مشترکان سرویس PlayStation Now از همین هفته می‌توانند به 6 بازی جدید دسترسی داشته باشند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی‌های نوامبر 2020 PlayStation Now

لیست بازی‌های نوامبر 2020 سرویس PS Now از تنوع نسبتا خوبی برخوردار است. فهرست عناوین این ماه که نام‌های بزرگی مانند Injustice 2 و F1 2020 را در بر دارد، از تاریخ 3 نوامبر (13 آبان) در دسترس خواهند بود. لیست کامل عناوین جدید بدین ترتیب است:

برخی از عناوینی جدیدی که به لیست PlayStation Now اضافه می‌شوند تا مدت محدودی در دسترس هستند و لیست عناوین ماه نوامبر نیز از این قاعده مستثنی نیست. در میان عناوین این ماه، بازی Kingdom Come: Deliverance تا تاریخ 3 مِی سال 2021 (13 اردیبهشت 1400) بر روی سرویس قرار دارد و پس از آن سرویس را ترک می‌کند.

همچنین به‌هنگام اضافه شدن عناوین ماه نوامبر، مهلت دسترسی به بازی Rainbow Six Siege نیز به‌پایان می‌رسد. شایان ذکر است که کاربران پلی استیشن 5 نیز در زمان عرضه این کنسول، به تمام 6 بازی اضافه شده جدید و اکثر بازی‌های حاضر در PlayStation Now دسترسی خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.