اخبار بازی

PS Move یک میلیون نسخه در آمریکا به فروش رفت

چندی قبل سونی اعلام کرده بود Plastation Move در اروپا 1.5 میلیون واحد به فروش رفته است، اما در مورد فروش آن در آمریکا چیزی نگفته بود.

امروز سونی اعلام کرد Move در یک ماه اول عرضه خود حدود 1 میلیون واحد در آمریکا و آمریکای لاتین شیپ شده است (یعنی به فروشگاه ها فروخته شده). به گفته جک ترتون از سونی، آنها باید حجم تولید Move را دو برابر کنند تا بتوانند جوابگوی بازار باشند. 

Playstation Move در روز 15 سپتامبر در اروپا، 17 سپتامبر در آمریکا و 21 اکتبر در ژاپن عرضه شد. کنترلرهای Move به تنهایی 50 دلار، باندل شده با دوربین PS Eye و بازی Sports Champion به قیمت 100 دلار و تمام این ها به همراه یک دستگاه Playstation 3 320GB با قیمت 400 دلار به فروش می رسند. در حال حاضر 24 بازی هماهنگ شده با Move در بازار وجود دارد که به جز بعضی بازیها مانند Lord of the Rings: Aragorn’s Quest و Tiger Woods PGA Tour 11 که با قیمت کامل (60 دلار) فروخته می شوند، بقیه بازی های Move قیمتی معادل 40 دلار دارند. علاوه بر این 24 بازی، 16 بازی دیگر که با Move هماهنگ هستند، تا آخر ماه مارچ 2011 عرضه خواهند شد. 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.