اخبار بازی

بازی Project L به‌صورت رایگان منتشر خواهد شد

استودیوی Riot Games طی یک ویدئوی جدید، اطلاعات اندکی را از روند ساخت عنوان فایتینگ 2 بعدی خود، بازی Project L منتشر کرد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

تام کنون، تهیه‌کننده اجرایی Project L ضمن تأیید رایگان بودن بازی، به طرفداران وعده داد که سیستم درآمدزایی بازی به‌گونه طراحی شده که «به وقت و هزینه شما احترام خواهد گذاشت.» او توضیح داد که تیم سازنده در حال حاضر مشغول نهایی‌سازی مکانیزم‌های اصلی بازی است و افراد زیادی از اعضای تیم، کار بر روی ساخت قهرمانان جدید، ویژگی‌های رقابتی و سیستم‌های اجتماعی را آغاز کرده‌اند.

رایت گیمز همچنین از جدیدترین قهرمانی که به بازی اضافه شده نیز رونمایی کرد. شخصیت Illaoi, the Kraken Priestess که بازیکنان League of Legends برای اولین بار در سال 2015 با او آشنا شدند، یکی از قهرمانان این عنوان فایتینگ خواهد بود. سازندگان در خصوص رویکرد خود برای انتخاب قهرمانان Project L توضیح دادند:

«ما می‌خواهیم مطمئن شویم قهرمانانی که می‌توانند در بهبود گیم‌پلی ما موثر باشند و خود آن‌ها نیز پتانسیل ارتقا یافتن دارند را شناسایی کرده‌ایم. به‌طور خلاصه، ما قصد داریم تا ویژگی‌های فانتزی آن‌ها را بیش از قبل ارتقا دهیم. بدین شکل که Juggernautها باید عضلانی‌تر، Assassinها باید چابک‌تر، و Mageها باید قدرتمندتر باشند. اما فراتر از همه، آن‌ها باید همچنان نسبت به شخصیت خود وفادار بمانند. هدف ما این است که بازیکنان همچنان آنچه که از شخصیت‌های محبوب خود انتظار دارند را مشاهده کنند، اما می‌خواهیم موارد بیشتری را نیز به آن‌ها ارائه دهیم.»

بازی Project L - شخصیت Illaoi

بازی Project L بر روی مبارزات 2به2 تمرکز دارد و به غیر از Illaoi، تاکنون حضور شخصیت‌های Ahri، Darius ،Ekko ،Jinx و Katarina در آن تأیید شده است. رایت گیمز در پایان اعلام کرده که در طول سال 2022 با اخبار و اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان باز خواهد گشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.