اخبار بازی

Project Cars 2 تایید شد

Project Cars 2 توسط Slightly Mad Studios تایید شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

Ian Bell مدیر استدیو Slightly Mad Studios در انجمن World of Mass Development عنوان Project Cars 2 را تایید کرد.

این تایید در حالی هست که Project Cars هنوز عرضه نشده، و این گفته ها ممکن است مربوط به عرضه بروز رسانی های سریع و دوره ای برای این عنوان باشد.

Ian Bell صحبت های خود را این طور شروع کرد:« ما بروزرسانی های کوتاهی داشتیم و من اینجا با خبرهای خوب برگشته ام، ما در WMD پروژه pCARS2 را ادامه خواهیم داد. ما در انجمن بخشی جدیدی به نام (pCARS1) باز خواهیم کرد که، برای کاربران جدید است و شما اعضا دائمی WMD می توانید در این بخش به همه چیز دسترسی داشته باشید و کاربران جدید را راهنمایی کنید. ما در فروم WMD برای pCARS2 هستیم، برای کسانی که قصد دارند وارد این بخش بشوند محدودیت زمانی بین 2 الی 3 ماه در نظر گرفته ام کسانی که، می خواهند با من در این عنوان جدید سرمایه گذاری کنند می توانند با پرداخت 50k شروع کنند. ما می خواهیم کاری کنیم تا جامعه pCARS گسترش یابد و مردم در آن مشارکت کنند و ما می خواهیم اطمینان پیدا کنیم که، این جامعه به رشد خود در آینده ادامه خواهد داد.»

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.