اخبار بازی

وظیفه ساخت ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time به استودیوی یوبیسافت مونترآل سپرده شد

طبق اعلام حساب رسمی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake، شعب پونا و بمبئی یوبیسافت دیگر نقشی در توسعه این عنوان نخواهند داشت. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Prince of Persia The Sands of Time Remake

حدود دو سال است که از معرفی ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time توسط یوبیسافت می‌گذرد، اما به‌نظر می‌رسد که این پروژه هنوز راه درازی را برای عرضه شدن در پیش دارد. در حالی که ابتدا یوبیسافت تاریخ عرضه را اوایل سال 2021 اعلام کرده بود، نمایش‌های بازی با انتقادات شدیدی مواجه شد و چندین تأخیر مختلف را تجربه کرد. حال پس از چند ماه سکوت خبری، اعلام شده که توسعه‌دهنده این بازسازی تغییر خواهد یافت.

پیش از این استودیوهای هندی Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai به‌طور مشترک این پروژه را توسعه می‌دادند، اما اکنون استودیوی Ubisoft Montreal ساخت این عنوان را پیش خواهد برد. سازندگان با انتشار پیامی بر روی صفحه رسمی بازی نوشتند:

«توسعه Prince of Persia: The Sands of Time Remake از حالا توسط استودیوی Ubisoft Montreal، یعنی محل تولد سه‌گانه حماسی Sands of Time، رهبری خواهد شد. این تصمیم یک قدم بسیار مهم برای ما محسوب می‌شود. تیم ما ساخت بازی را بر پایه دستاوردهای یوبیسافت پونا و یوبیسافت بمبئی ادامه می‌دهد. در حال حاضر، ما از زمانی که جهت جمع‌بندی مجدد مقیاس بازی نیاز داریم، استفاده می‌کنیم تا هنگامی که آماده شدیم، بهترین تجربه از ریمیک این بازی کلاسیک تمام عیار را ارائه دهیم.»

یوبیسافت مونترآل همچنین از حمایت و صبوری طرفداران تشکر کرد و به آن‌ها اطمینان داد که در آینده اخبار بیشتری را از روند توسعه بازی به اشتراک خواهد گذاشت. در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی برای بازی مشخص نیست، اما یوبیسافت پیش از این اعلام کرده بود که انتظار دارد Prince of Persia: The Sands of Time Remake تا قبل از آپریل سال 2023 عرضه شده باشد. البته باید دید که انتقال یافتن پروژه به یک تیم متفاوت، تغییری را در این تاریخ ایجاد خواهد کرد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.