اخبار بازی

Prey 2: ساخت بازی توسط استدیو Arkane صورت می گیرد

طبق گفته یک منبع نزدیک به سایت Kotaku و به گفته ی خود کسی که موقعیتی برای بدست آوردن چنین اطلاعاتی دارد، عنوان Prey 2 دیگر دست استدیو Human Head برای ساخت نمی باشد، اما ساخت آن به دست استدیو Arkane واگذار شده است.

یه گفته ی این سایت، استدیو سابق در وضعیت بلاتکلیفی و تصمیم در مورد ساخت بازی توسط Bethsda قرار گرفته بود. ظاهرا این بار اول نبوده است که بازی دچار تغییر استدیو ساخت شده است بلکه از هنگام معرفی این بازی در E3 2011، ابتدا دست Obsidian سپس مدتی در دست Rebellion بود که آنها نیز به نتایج خوبی نرسیدند.

در نهایت و درحال حاضر ساخت آن به دست Arkane، سازنده ی عنوان مشهور و پرطرفدار Dishonored افتاده است، شاید از این بابت کمی خیال طرفداران عنوان Prey راحت باشد، ولی جالب اینجاست که در این خبر ذکر شده، برخی از اعضای تیم خیلی نسبت به ساخت این بازی راضی نیستند.

استدیو Arkane دو تیم دارد: یکی با نام Austin در Texas و دیگری در Lyon فرانسه که شایعه دیگر مبنی بر آن است که یک عنوان جدید از Dishonored توسط تیم Austin در حال ساخت می باشد و استدیو دوم مسئول توسعه و ساخت Prey 2 است.

شرکت Bethsda تا بحال نظر خاصی در این باره ارائه نکرده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.