اخبار بازی

دولت لهستان برای دانش جویان قرنطینه شده در خانه سرور اختصاصی Minecraft در نظر گرفته‌است

مانند بسیاری از نقاط دنیا، دانشجویان لهستانی نیز برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هم‌اکنون در قرنطینه هستند. وزارت دیجیتال لهستان برای نگه داشتن دانشجویان در خانه، در نظر دارد تا یک سرور Minecraft را به آنها اختصاص دهد.

این سرور بخشی از برنامه‌ای به نام Grarantanna است که تعداد زیادی از فعالیت‌های آنلاین (مانند مسابقه سؤالات تاریخی و معماهای مبنی بر ریاضی) را شامل می‌شود. هدف از راه اندازی این برنامه، یادگیری و تفریح دانشجویانی است که نمی‌توانند در کلاس درس حاضر شوند.

در این سرور اختصاصی، دانشجویان باید در حالت Creative و با تجهیزات و منابع نامحدود به ساخت و ساز نسخه کپی بنا و ساختمان‌های واقعی بپردازند. این نکته شایان ذکر است که سرور در نظر گرفته شده به طور کامل رایگان نیست و همچنین دانشجویان باید بازی Minecraft را خریداری کرده باشند.

این رقابت تا تاریخ 27 مارچ ادامه دارد. در پایان، از شما دعوت می‌کنیم تعدادی از این بناهای خلق شده در بازی را مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.