اخبار بازی

بازی Pokémon GO در مسیر مجموع درآمد 3 میلیارد دلاری

بازی Pokémon GO

بازی Pokémon GO به واسطه محتویات جدیدی که به صورت مداوم در اختیار مخاطبین خود قرار داده در چند ماه گذشته با تجدید حیاتی کامل مواجه شده و اکنون نیز مشخص شد که این بازی موبایلی در آگوست 2019، بهترین ماه خود را از منظر درآمدزایی از زمان سپتامبر 2016 سپری کرده است.

دنیل احمد تحلیل‌گر صنعت بازی در توییتر خود اطلاعاتی از عملکرد تجاری عناوین موبایلی به اشتراک گذاشت که طی آن کاشف به عمل آمد بازی واقعیت افزوده کمپانی Niantics و the Pokemon Company در ماه آگوست 2019، از زمان سپتامبر 2016 بهترین عملکرد تجاری خود را داشته است. علاوه‌بر این که رشد این عنوان در سال جاری بسیار قدرتمند بوده، به‌روزرسانی‌های اخیر و محتویات جدید عرضه شده دست به دست فرمول تیم سازنده داده تا تمامی مخاطبین را برای تجربه بازی در تابستان ترغیب کند و بدین ترتیب صرف هزینه در بازی نیز افزایش یافته است. به گفته دنیل احمد، اکنون بازی Pokémon GO در مسیر رسیدن به مجموع درآمد 3 میلیارد دلاری قرار گرفته و چیزی به عبور از آن باقی نمانده است. مجموع فروش 3 میلیارد دلاری معادل فروش 50 میلیون نسخه‌ای یک بازی 60 دلاری محسوب می‌شود.

عنوان واقعیت افزوده Pokémon GO برای دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.