اخبار بازی

تاریخ آخرین قسمت State Of Play برای سال 2019 اعلام شد

آخرین قسمت State Of Play

در حالی که به انتهای سال میلادی جاری و هم‌چنین یک دهه اخیر نزدیک می‌شویم سونی قصد دارد تا آن را با پخش آخرین قسمت State of Play برای امسال به سرانجام برساند.

این خبر که توسط اکانت رسمی پلی‌استیشن در توییتر به اشتراک گذاشت بیان کرد آخرین قسمت State of Play برای امسال هفته آینده و در تاریخ سه‌شنبه 10 دسامبر برابر 19 آذر در ساعت 17:30 دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود و طبق معمول وعده بیش از 20 دقیقه اخبار، اطلاعات و به‌روزرسانی‌های جدید پیرامون بازی‌های مختلف انحصاری و غیر انحصاری شرکت سونی را داده است. قسمت‌های قبلی این برنامه شامل ارائه جزئیات و تریلرهای مهمی برای عناوینی چون Final Fantasy 7 Remake و The Last of Us Part 2 بودند و به همین دلیل به سختی می‌توان متصور شد قسمت جدید آن چه برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

انتشار اطلاعات جدیدی پیرامون بازی Dreams و هم‌چنین انتشار تریلر جدیدی برای بازی Ghost of Tsushima که مدت‌هاست در سکوت خبری به سر می‌برد می‌تواند از جمله گزینه‌های احتمالی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.