اخبار بازی

PlayStation VR نسبت به Oculus Rift قدرت کمتری دارد

آقای Palmer Luckey، سازنده «Oculus Rift»، گفت: «هر دو هدست واقعیت مجازی (PlayStation VR و Oculus Rift) مخاطب‌های مجزا و خاص خود را در بازار دارند.» در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

هدست واقعیت مجازی سونی به نام PlayStation VR به اندازه Oculus Rift، از کیفیت بالایی برخودار نیست. همچنین Oculus Rift نسبت به PlayStation VR قدرتمند تر است و طرفداران هدست واقعیت مجازی خواهان تکنولوژی به کار گرفته شده در Oculus Rift در مقایسه با PlayStation VR هستند. 

«شایان ذکر است که هدست واقعیت مجازی سونی به اندازه هدست واقعیت مجازی ما، قدرتمند نیست اما هنوز هم من گمان می‌کنم PlayStation VR خوب است. کنسول PS4 نیز تقریبا نسبت به کامپیوتری (PC) که سیستم مورد نیاز Oculus Rift است، قدرت ندارد.» 

«این دو هدست بازی‌های مشترکی ندارند پس بابراین مخاطب‌های خاص و مجزای خود را در بازار خواهند داشت.»

«من فکر می‌کنم افراد زیادی وجود ندارند که صاحب PS4 باشند اما با PC بازی نکنند که تقریبا 1500 دلار هزینه Oculus Rift کنند. این واقعا یک بازار متفاوت و مجزایی است. 
فکر کنم آن‌ها (سونی) گروه و افرادی را به سمت هدست واقعیت مجازی خود جذب می‌کنند که در بازار فروش ما نقشی ندارند.»

Oculus Rift به همراه لوازم جانبی خود 600 دلار است. 

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

.:BigBoss:.

[URL]http://forum.bazicenter.com/thread26-post1243773/#post1243773[/URL] پوکر-بیلیارد-فوتبال-اینترنت-سریال و فیلم-موزیک-کامیک استریپ-ورزش-انیمه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.