اخبار بازی

اشتراک های جدید پلی استیشن پلاس معرفی شدند

اشتراک‌های جدید Playstation Plus با امکاناتی همچون دسترسی رایگان به مجموعه‌ای از بازی‌ها و آثار قدیمی PS3، PS2، PS1 و PSP معرفی شد.

پلاس جدید شامل سه اشتراک جدید است :

Essential
Extra
Premium

طرح Essential دقیقا همان پلاس فعلی است و قیمت سالانه آن ۶۰ دلار و قیمت ماهانه آن 10 دلار است.

طرح دوم Extra نام دارد که تلفیق عناوین پلاس + سرویس PS Now و عناوین جدید است. در این طرح مخاطبان امکان بازی کردن بیش از ۴۰۰ عنوان PS4 و PS5 را دارا هستند. این سرویس سالانه ۱۰۰ دلار و ماهانه ۱۵ دلار است.

طرح سوم Premium است که کامل‌ترین و گران ترین سرویس است. در این طرح مخاطبان امکان بازی کردن عناوین PS5 و PS4 و PS2 و PS1 و PSP را دارند. امکان بازی کردن عناوین PS3 هم به صورت استریم وجود دارد‌. در این طرح مخاطبان امکان دسترسی به بیش از 700 بازی را دارند. قیمت سالانه این سرویس ۱۲۰ دلار و قیمت ماهانه آن ۱۸ دلار است.

هرچند سونی عناوین انحصاری خود را در روز نخست روی پلاس منتشر نمی‌کند اما کاربران Extra و Premium امکان تجربه کردن عناوین پرفروش سونی همچون Returnal و Spider-Man و Spider-Man Miles Morales و God of War را دارند وقتی این سرویس در ماه جون شروع به کار کند.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.