اخبار بازی

سونی حضور خود را در نمایشگاه Paris Games Week تایید کرد

تقریبا دو ماه پیش آقای Jim Ryan مدیر جهانی بازاریابی سونی از احتمال حضور این شرکت در یک نمایشگاه اروپایی سخن گفت. در حالی که سونی، هر دو نمایشگاه Gamescom و Paris Games Week پارسال را نادیده گرفته بود اما امروز صحت این گمانه‌زنی ها مشخص شد و یوروگیمر گزارش داد، سونی با نمایشی در تاریخ 8 آبان در نمایشگاه Paris Games Week حضور خواهد داشت.

Paris Games Week

ما قبل از این می‌دانستیم که سونی دست کامل خود را در نمایشگاه E3 امسال نشان نداد و حتی رئیس سونی آقای Shuhei Yoshida در مصاحبه‌ای پس از E3 گفت:

« چیزهایی هم بودن که آنها را نگه داشتیم. ولی اخبار بیشتری از تیم های ما در ادامه سال منتشر خواهد شد. بدون تردید. »

آخرین باری که سونی در این نمایشگاه شرکت کرده بود؛ ما شاهد تایید عناوینی مثل Detroit: Become Human و Gran Turismo Sport بودیم و با توجه با غیبت هر دوی آنها در Gamescom امسال، منتشر شدن اطلاعات بیشتر از این بازی ها دور از انتظار نیست. همچنین نمایش بازی‌های غایب در E3 مثل Dreams و The Last of Us 2 می تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد.

نمایش امسال سونی در Paris Games Week پخش‌زنده اینترنتی خواهد داشت. شروع این مراسم به وقت تهران ساعت 19:30 دقیقه خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.